Pracownik utrzymania ruchu - do przyuczenia
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
NEW ZINC Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Główne zadania na tym stanowisku:

  • nadzór oraz zapewnienie prawidłowej pracy linii produkcyjnych i oczyszczalni ścieków
  • naprawa, konserwacja i przeglądy maszyn i urządzeń
  • usuwanie powstałych awarii

WYMAGANIA:
  • podstawowe wiadomości z zakresu mechaniki i elektryki
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • chęć do pracy
  • samodyscyplina, dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • premię jakościową i frekwencyjną
  • pakiet usług medycznych i socjalnych
  • dobre warunki pracy
  • kartę MULTISPORT

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289