Inżynier PLC (Dział Utrzymania Ruchu)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
mdmNT
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • monitorowanie i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • nadzór nad oprogramowaniem maszyn i urządzeń
  • monitorowanie i diagnozowanie awarii oraz przestojów maszyn, wdrażanie działań naprawczych
  • uruchamianie nowych i modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń
  • kontrola i aktualizacja dokumentacji technicznych
  • wsparcie działu Utrzymania Ruchu w codziennych zadaniach

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne (preferowany kierunki: Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Mechatronika)
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w Utrzymaniu Ruchu jako Inżynier, Programista PLC lub Automatyk
  • znajomość budowy maszyn (mechanika, hydraulika, pneumatyka)
  • duże doświadczenie w modyfikacjach i usprawnieniach sterowania maszyn
  • umiejętności programowania sterowników PLC firmy Siemens
  • znajomość MS Office
  • dokładność, staranność

Dodatkowym atutem będzie:

  • samodzielnie prowadzone projekty PLC
  • znajomość sterowników B&R
  • posiadane szkolenia w zakresie automatyki przemysłowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego, codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • ubezpieczenie na życie WARTA
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • karta Medicover Sport
  • możliwość zdobycia nagród w ramach Programu Poleceń Pracowniczych oraz Fabryki Pomysłów
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064