Automatyk Utrzymania Ruchu
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
ArcelorMittal Poland S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować:

  • utrzymywaniem sprawności maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości linii produkcyjnej,
  • diagnozą przyczyny usterek i awarii mechanicznych,
  • monitorowaniem i poprawą jakości danych oraz integralności procesu w celu optymalizacji procesów,
  • współpracą z wydziałem Automatyki, Informatyki Przemysłowej i Modeli oraz Biurem Inwestycji,
  • udziałem w projektach automatyzacji procesów produkcyjnych.

WYMAGANIA:

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika, automatyka i robotyka)
  • praktyczną umiejętność diagnozowania, naprawy i konserwacji maszyn,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,
  • takie cechy jak odpowiedzialność, sumienność i dobrą organizację pracy własnej.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • posiłki dla pracowników,

  • dodatkowy dzień wolny (4. maja to nasze święto - Dzień Hutnika),

  • pracowniczy program emerytalny,

  • fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, bilety do kina itp.).

  • szkolenia i kursy.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Automatyk Dąbrowa Górnicza
  • Integrator automatyki Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532