Pracownik Utrzymania Czystości w pomieszczeniach biurowych
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy :  Zakroczym

Serwis popołudniowy. Praca w godzinach 14:00-20:00 od poniedziałku do piątku

-         Dobra, stabilna praca

-         Wsparcie Zespołu i przełożonego,

-         Umowę zlecenie

-         Bezpłatne szkolenie

Zadania:

         - Utrzymanie czystości w obiekcie

           -  Sprzątanie biur, stołówek, toalet,

           - opróżnianie koszy,

Proszę wysyłać CV lub  Kontakt tel. 787096990

Wymagania

Oczekujemy:

-         Chęci do podjęcia pracy na stałe,

-         nie wymagamy doświadczenia, nauczymy wszystkiego

  • Praca Zakroczym
  • Pracownik fizyczny Zakroczym
  • Pracownik produkcji Zakroczym
  • Pracownik biurowy Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064