Pracownik Utrzymania Czystości w pomieszczeniach biurowych
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, Mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Serwis popołudniowy. Praca w godzinach 14:00-20:00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Dobra, stabilna praca
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Umowę zlecenie
  • Bezpłatne szkolenie

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • nie wymagamy doświadczenia, nauczymy wszystkiego

Zadania:

  • Utrzymanie czystości w obiekcie
  • Sprzątanie biur, stołówek, toalet,
  • opróżnianie koszy,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Zakroczym
  • Pracownik fizyczny Zakroczym
  • Pracownik produkcji Zakroczym
  • Pracownik biurowy Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064