Pracownik utrzymania czystości
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, dolnośląskie, Polska
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
28. 4. 2024

Poszukujemy pracownika utrzymania czystości w dwóch lokalizacjach: Świdnica i Ząbkowice Śląskie.

Obowiązki

  • Utrzymywanie należytej czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, korytarzach, itp.,
  • Bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach socjalnych oraz biurowych,
  • Kontrolowanie zapasów środków czystości,
  • Prace ogrodnicze: sprzątanie liści, dbanie o roślinność, odśnieżanie, utrzymanie bezpiecznej nawierzchni na zewnątrz budynku,
  • Nadzór i kontakt z firmą wywożącą nieczystości,
  • Zgłaszanie usterek oraz prac wymagających naprawy.

Wymagania

  • Zaangażowania i chęci do pracy,
  • Punktualności, rzetelności,
  • Sumienności i dokładności w wykonywanych zadaniach,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie etatowe + samochód służbowy wraz z kartą paliwową.

  • Praca Świdnica
  • Pracownik biurowy Świdnik
  • Pracownik biurowy Świdnica
  • Pracownik fizyczny Świdnik
  • Pracownik fizyczny Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnik
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315