Pracownik transportu wewnętrznego/ praca na dłużej/ 30,50 brutto + premia
  • Wrocław
pracownik transportu wewnętrznego/ praca na dłużej/ 30,50 brutto + premia
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • obsługa wózka typu milk run (nie potrzeba uprawnień UDT)
  • prace porządkowe
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

WYMAGANIA:
  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia na magazynie lub produkcji (mile widziana praca z użyciem skanera, obsługa wózka jezdniowego)
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dbałości o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 30,50 zł brutto/h
  • atrakcyjny system premiowy do 825 zł brutto miesięcznie (do 4,91 zł brutto/h)
  • premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • pracę w systemie III zmianowym
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe) z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z B/S/H/
  • praca w dobrze skomunikowanej części Wrocławia Żmigrodzka 143
  • bogaty pakiet socjalny RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)
  • oferujemy bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Kurier (transport) Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075