Pracownik techniczny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
DN Rekrutacja
10. 9. 2024

Autoryzowany serwis samochodowy poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik techniczny
Obowiązki:
Dbanie o wygląd i funkcjonowanie całego budynku i terenów zielonych
Konserwacja urządzeń
Wspomaganie serwisu w utrzymaniu czystości
Dbałość o składowanie opon i kół
Gospodarka odpadami
Oczekiwania:
Mile widziane w pracach porządkowych i technicznych
Umiejętność drobnych napraw oraz konserwacji sprzętu i instalacji
Zdolność do samodzielnej organizacji pracy i rozwiązywania problemów technicznych
Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Dbałość o porządek i estetykę w salonie oraz na jego terenie
Oferujemy:
Umowa o pracę
Premie uznaniowe
Praca w systemie 2 zmianowym 6:00 -14:00 I 13:00-21:00 pon-pt z dodatkową 1 sb w miesiącu
Pakiet benefitów (Lux Med, Multisport, bony świąteczne, program pracowniczy)
Imprezy integracyjne

  • Praca Wrocław
  • Redaktor techniczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584