Pracownik techniczny/ pracownik recepcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
WWSIS
22. 5. 2024

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej poszukuje, kandydata na stanowisko
"Pracownik recepcji/ pracownik techniczny":
Wymagania :
wysoka kultura osobista
umiejętność obsługi komputera, poczty programów do edycji tekstu
punktualność i sumienność
zmysł techniczny, lekkość w posługiwaniu się technologiami elektronicznymi oraz sprzętem takimi jak( projektory, tablice multimedialne, zestawy multimedialne, umiejętność instalacji oprogramowania na komputerach )
bardzo mile widziana umiejętność posługiwania się elektronarzędziami ( w okresie przerw od nauki wykonujemy prace konserwatorskie )
Zakres obowiązków :
Otwieranie i zamykanie uczelni
Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem pracowni dydaktycznych
Dbanie o sprzęt i mienie uczelni
Bieżące naprawy lub zgłaszanie awarii przełożonym
W okresie przerw od nauki drobne remonty sal wykładowych ( malowanie naprawa krzeseł, pomoc w instalacji sprzętu
Reszty nauczymy
Praca również w weekendy, umowa o pracę po miesięcznym okresie próbnym.
Miła i przyjazna atmosfera.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami

  • Praca Wrocław
  • Redaktor techniczny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509