Pracownik stolarki okiennej
  • Komorniki k. Środy Śląskiej
dolnośląskie, Komorniki k. Środy Śląskiej, Dolnośląskie, Polska
Schweiker sp. z o.o
24. 9. 2024

Jeden z największych producentów okien i drzwi  poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn do cięcia i frezowania profili z tworzyw sztucznych i/lub aluminium,
  • praca na podstawie dokumentacji technicznej,
  • obsługa komputera,
  • obsługa elektronarzędzi (wiertarki, wkrętarki, szlifierki, piły, frezarki),
  • współpraca z kierownikiem zmiany.

Wymagania:

  • gotowość podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (06:-14:00 oraz 14:00-22:00),
  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i precyzja w wykonywanej pracy,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • obsługa przyrządów pomiarowych (m.in. suwmiarka),
  • mile widziane: doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa na okres próbny 4.700 - 5.000 brutto),
  • premia absencyjna,
  • premia produkcyjna,
  • premia za polecenie pracownika,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie ubezpieczenia zdrowotnego (typu LUX-MED),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie.

  • Praca dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny dolnośląskie
  • Pracownik biurowy dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836