Pracownik sprzątający na hali produkcyjnej (Wola Duchacka)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
23. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • utrzymywać czystość i porządek na hali produkcyjnej (branża kosmetyczna)
  • uzupełniać materiałów i środków czystości
  • przestrzegać obowiązujące przepisów BHP i ppoż

Czego oczekujemy?
  • Posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
  • Braku przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • Dyspozycji do pracy 2-zmianowej

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę)
  • Stawkę 27,70 zł brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (6-14, 14-22)
  • Lokalizacja: ul. Mochnackiego (Wola Duchacka)

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Pracownik instytucji kultury Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551