Pracownik sprzątający zapraszamy osoby niepełnosprawne
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, małopolskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz rekrutacji osób niepełnosprawnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko pracownika sprzątającego.

Miejsce pracy : Kraków ul. Kosocicka

Zapraszamy osoby niepełnosprawne

Kontakt tel. 789495533

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełny etat
  • terminowe płatności wynagrodzenia 4242 zł brutto
  • prace w zgranym zespole
  • elastyczny czas pracy od pon do pt - godziny do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach socjalnych i biurowych

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

  • Praca Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczki
  • Pracownik produkcji Wieliczki
  • Pracownik produkcji Wieliczka
  • Pracownik biurowy Wieliczka
  • Pracownik biurowy Wieliczki
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072