Pracownik serwisu sprzątającego Kraków Podgórze Duchackie.
  • Kraków
pracownik serwisu sprzątającego Kraków Podgórze Duchackie.
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Pakar Service
25. 4. 2024

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO.
Miejsce pracy: obiekt handlowy, Kraków ul. Kamieńskiego (Bonarka);
Obowiązki: utrzymanie czystości na terenie galerii handlowej - sprzątanie ręczne i maszynowe ciągów komunikacyjnych, strefy z jedzeniem, dezynfekcja sanitariatów i uzupełnianie środków czystości
Oferujemy: pracę od zaraz w wymiarze 200-208h według grafiku poniedziałek - niedziela w godzinach 6:00-14:00/14:00-22:00 (grafik do uzgodnienia z kierownikiem), umowę zlecenie z opłaconymi składkami (ZUS) i stawkę 27,70zł brutto/h odzież roboczą i środki ochrony osobistej pewne zatrudnienie z perspektywą rozwoju wynagrodzenie wypłacane zawsze do 15-tego każdego miesiąca profesjonalne narzędzia pracy i środki czystości codzienne wsparcie brygadzisty lub kierownika na obiekcie miłą i życzliwą atmosferę w miejscu pracy
Wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy (warunek konieczny), komunikatywna znajomość języka polskiego oraz nadany numer PESEL (w przypadku obcokrajowców) ukończone 18 lat sumienność, odpowiedzialność, dokładność dobra sprawność fizyczna i kultura osobista doświadczenie w obsłudze maszyny myjącej będzie dodatkowym atutem mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i ze statusem studenta
Etapy procesu rekrutacji: rozmowa telefoniczna z rekruterem (10 minut) spotkanie osobiste z kierownikiem lub brygadzistą i poznanie obiektu oraz zespołu (30-45 minut) decyzja i informacja zwrotna dla kandydata zaraz po spotkaniu.
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny poniedziałek – piątek w godzinach 8:00-16:00 lub przesłanie aktualnego CV z poniższą klauzulą RODO.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

  • Praca Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik instytucji kultury Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228