Brygadzista serwisu sprzątającego
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
1. 5. 2024

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com
Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad jakością wykonywanych usług
  • Odbiory jakościowe
  • Delegowanie pracy
  • Dbałość o sprzęt oraz miejsce pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Umiejętność współpracy z innymi
  • Zarządzanie zespołem
  • Sumienność oraz zaangażowanie
  • Praca w godzinach 17.00-21.00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie
  • Profesjonalne wdrożenie stanowiskowe
  • Niezbędny strój i narzędzia do pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych porad oraz konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

  • Praca Kraków
  • Brygadzista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692