Pracownik Sekretariatu
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Bogucki Folie
29. 5. 2024

„BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.
poszukuje kandydatek na stanowisko: Pracownik Sekretariatu
Opis stanowiska:
- obsługa administracyjno-organizacyjna sekretariatu
- koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
- obsługa korespondencji, przesyłek kurierskich oraz rozmów telefonicznych
- przyjmowanie gości oraz dbanie o wizerunek firmy
- obsługa urządzeń biurowych na potrzeby funkcjonowania biura i zapewnienie ich sprawnego funkcjonowania
Wymagania:
- dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- umiejętność logicznego myślenia
- wysoka kultura osobista
- czynne prawo jazdy kat. B
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- bardzo dobra organizacja pracy
- samodzielność w wykonywania powierzonych zadań
- umiejętność pracy w zespole
- praca w pełnym wymiarze godzin
Oferujemy:
- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i stabilne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
- pracę na pełny etat w młodym, ale profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
- dofinansowanie do obiadów.

  • Praca Celestynów
  • Pracownik fizyczny Celestynów
  • Pracownik biurowy Celestynów
  • Pracownik produkcji Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055