PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Armii Krajowej 42, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
PJMak Piotr Jucha
11. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków na stanowisku Pracownik restauracji :
obszar produkcji: praca przy grillu, frytkownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej; prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy.

Inne wymagania
wyk. bez znaczenia, książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub możliwość jej wyrobienia (możliwość opłacenia kosztów badań przez pracodawcę), wymagana dyspozycyjność

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik produkcji Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik biurowy Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik fizyczny Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782