Pracownik produkcji
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Metaal Flex
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-przygotowywanie produktów do mieszanki według zamówienia (białko w proszku oraz suszone produkty)

-odmierzanie proszku według przepisu

-przygotowanie mieszanki dla operatorów w celu przygotowania produktu końcowego

-dźwiganie worków z proszkiem w wadze do 20 kg

Firma wiedzie prym w dziedzinie technologii proszkowych. Działają na najlepszych maszynach i używają najwyższej technologii, aby mieszać ze sobą różnego rodzaju proszki. Ich główne produkty to drinki proteinowe, mleko w proszku itp.

WYMAGANIA:

-znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

-prawo jazdy kat.B

-doświadczenie na produkcji i w logistyce

-mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

-sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę holenderską na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni

-program poleceń pracowniczych

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik produkcji Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik biurowy Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik fizyczny Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179