Pracownik recepcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Fundacja Aktywizacja
8. 5. 2024

Fundacja Aktywizacja poszukuje pracownika/czkę z orzeczoną niepełnosprawnością do pracy na recepcji. Prowadzimy projekty finansowane ze środków PFRON.
Zakres obowiązków:
- Rejestrowanie gości,
- Wydawanie kart visitor,
- Obsługa centrali telefonicznej,
- Gospodarowanie miejscami parkingowymi dedykowanymi dla pracowników,
- Wydawanie kluczyków do samochodów służbowych,
- Pośredniczenie w obsłudze usług pralniczych pełnionych dla Klienta,
- Przygotowywanie miesięcznych raportów,
- Kontrola sal konferencyjnych oraz inne drobne prace administracyjne.
- Angielski na poziomie swobodnej konwersacji.
Wymagania:
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności – wymóg konieczny,
- Chęci do podjęcia pracy,
- Dobra znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- Przyjazną atmosferę w zespole
Rekrutacja prowadzona jest w ramach Projektu Postaw na Prace II jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293