Pracownik Recepcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Fingrow Management
10. 4. 2024

Fingrow Consulting Group SA to grupa spółek consultingowych oferujących rozwiązania doradcze w szerokim zakresie. Oferowane przez Fingrow usługi umożliwiają wygenerowanie w firmach oszczędności rzędu nawet kilkunastu milionów złotych w skali roku. Obecnie w spółce Fingrow Management Sp. z o. o. z prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Pracownik Recepcji.
Opis stanowiska:
- Bezpośrednia współpraca z Zarządem i z działem handlowym;
- Tworzenie i aktualizacja prezentacji dla Zarządu- umawianie spotkań dla działu handlowego;
- Dbanie o właściwe funkcjonowanie biura i obsługa spotkań;
- Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
- Obsługa urządzeń biurowych;
- Realizacja innych powierzonych zadań na zajmowanym stanowisk.
Wymagania:
- Status studenta lub studentki Uczelni Wyższej;
- Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Zaangażowanie w pracę, dokładność i rzetelność;
- Znajomość języka angielskiego;
- Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego;
- Dyspozycyjność.
Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- Elastyczny grafik;
- Pracę od poniedziałku do piątku;
- Pracę stacjonarną w centrum Warszawy - biuro mieści się przy Metro Politechnika;
- Nieformalną i miłą atmosferę;
- Kawę i herbatę.
Do CV proszę wpisać poniższą klauzulę:
Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o. w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Agencja zatrudnienia nr: 21006

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075