Pracownik Recepcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ITP S.A
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy biura
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych
  • Przyjmowanie gości i dbanie o wizerunek firmy
  • Koordynowanie procesu rezerwacji sal oraz miejsc parkingowych
  • Przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • Zaopatrywanie firmy w artykuły biurowe, spożywcze
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Organizowanie spotkań w biurze
  • Dbanie o wygląd biura
  • Realizacja innych zadań administracyjno – biurowych

Nasze wymagania

  • Znajomości programu Excel
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, sumienności, kreatywności i inicjatywy w działaniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokich zdolności interpersonalnych – komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pełną wyzwań pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatnej opieki medycznej Medicover
  • Platformę do nauki języków obcych
  • Owocowe wtorki i czwartki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914