Pracownik produkcyjny
  • Plewiska
, Plewiska, Polska
Serwis Personalny Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 29215) dla, której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią. Zapraszamy do współpracy!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika produkcji.

Twoje zadania:

  • Lekkie czynności produkcyjne związane ze składowaniem tworzyw sztucznych

Wymagania stanowiska

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na produkcji

  • Sumienności oraz dokładności

  • Zaangażowania oraz rzetelności

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Stawkę podstawową 30 zł brutto/h + premie: doceniamy twoje zaangażowanie

  • Pracę w godzinach 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku

  • Umowę zlecenie: po okresie wdrożeniowym zaproponujemy Ci umowę o pracę
  • Dodatkowe płatne nadgodziny oraz soboty dla chętnych: jeśli chcesz dodatkowo zarobić, mamy dla Ciebie taką możliwość

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 956
15 055