Pracownik produkcyjny
  • Nowa Sucha
Nowa Sucha, Nowa Sucha, Mazowieckie, Polska
Aned
22. 5. 2024

Firma Usługowo-handlowa ANED z okolic Sochaczewa- producent chemii przemysłowej w branży meblarskiej, budowlanej oraz gospodarczej, poszukuje pracownika na stanowisko:
Pracownik produkcji
Wymagania wobec kandydata:
sumienność i pracowitość
solidność i chęć do pracy
gotowość do długoterminowej współpracy
uprawnienie na wózki widłowe wydane przez UDT
Obowiązki pracownika na tym stanowisku:
praca na hali produkcyjnej
przygotowywanie wyrobów do produkcji
pakowanie produktów
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwości rozwoju
pracę w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą RODO. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
*Klauzula RODO
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,
poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Nowa Sucha
  • Pracownik fizyczny Nowa Sucha
  • Pracownik produkcji Nowa Sucha
  • Pracownik biurowy Nowa Sucha
  • Nowa Sucha - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018