Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Polska
Stekop S.A.
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca w obiekcie podległym MON
  • Praca z bronią "na świadectwo" (Pistolety maszynowe)

Nasze wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony (warunek konieczny)
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni (warunek konieczny)
  • Aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne dla kwalifikowanego pracownika ochrony (warunek konieczny)
  • Aktualny kurs doskonalący umiejętności dla kwalifikowanych pracowników ochrony (warunek konieczny)
  • Niekaralność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Rzetelność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • System pracy 24h (7:00 - 7:00)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stawka 23 zł/godz. (netto)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00

  • Praca Sochaczew
  • Pracownik fizyczny Sochaczew
  • Pracownik biurowy Sochaczew
  • Pracownik produkcji Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322