Pracownik produkcyjno-magazynowy
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, Mazowieckie, Polska
So Easy System Sp. z o.o
9. 4. 2024

Jesteśmy So Easy System - producent aluminiowych systemów służących do produkcji ślusarki okienno-drzwiowej. Tworzymy aluminiowe rozwiązania technologiczne pod marką DECALU.
#Decalu to rodzina systemów aluminiowych do produkcji okien i drzwi inna niż wszystkie! Jeżeli chodzi o technologię, ilość elementów z których składa się gotowe konstrukcje, odczucia wizualne, rozwiązanie szczelności konstrukcji i aspektów termicznych przedstawiany przez nas system ma zdecydowanie odmienną budowę niż wszystkie inne systemy aluminiowe znane z rynku.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik Produkcyjno-Magazynowy
Zadania:
• Wykonywanie powierzonych zadań na obszarach produkcyjnych
• Pakowanie gotowych elementów
• Dbałość o porządek w magazynie
• Współpraca z pracownikami z pozostałych obszarów firmy
Wymagania:
• Gotowość do podjęcia pracy do zaraz
• Komunikatywna znajomość języka polskiego
• Gotowość do pracy w trybie zmianowym (6-14;14-22)
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę od poniedziałku do piątku

  • Praca Czosnów
  • Pracownik produkcji Czosnów
  • Pracownik biurowy Czosnów
  • Pracownik fizyczny Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075