Pracownik magazynowy/ Placowy
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Stump Franki sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy kandydatki/ kandydata na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie maszyn i urządzeń oraz pomoc w ich załadunku i rozładunku
  • Czyszczenie, mycie oraz wstępne oględziny stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Dbałość o porządek oraz o zgodne z wytycznymi rozplanowanie sprzętów w magazynie, w tym wykonywanie prac porządkowych w magazynie i na zewnątrz budynku
  • Współpraca z innymi pracownikami oddziału

Nasze wymagania

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Mile widziane uprawnienia hakowego, na wózki widłowe oraz podajniki teleskopowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracę w przyjaznym oraz zaangażowanym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie

  • Stump Franki sp. z o.o
  • Jesteśmy specjalistyczną firmą budowlaną z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku fundamentów specjalnych Stump Franki sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228