Pracownik magazynowy (1 zmiana)
  • Bielsko-biała
pracownik magazynowy (1 zmiana)
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Jeśli szukasz pracy na okres 4-6 miesięcy, jest to doskonała oferta dla Ciebie!

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "Magazyn" na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach oferty.

Oczekujemy

  • znajomości procedur i zasad funkcjonowania magazynu
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • aktualnych uprawnień UDT (mile widziane)
  • wykształcenia min. zawodowego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie jednozmianowym na okres 4-6 m-cy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym
  • pracę na pełen etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 4-6 miesięcy
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

Zadania

  • przyjmowanie dostaw towaru
  • rozkładanie towaru w magazynie – przenoszenie i/lub rozwożenie produktów
  • czynności związane z wysyłką towaru
  • kompletowanie zamówień
  • zapewnienie porządku w magazynie
  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448