Pracownik produkcyjn-magazynowy
  • Kostrzyn
Kostrzyn, Kostrzyn, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

- możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

- dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

- gotowości do pracy stojąco-chodzącej

- rzetelności i odpowiedzialności

- mile widziane doświadczenie na magazynie lub na produkcji

Oferujemy:

- wynagrodzenie 32,77 zł brutto/h

- umowę zlecenie

- pracę na magazynie na 2 zmiany (6-14, 14-22), na produkcji 3 zmiany (6-14,14-22, 22-6)

- możliwa praca w weekendy - dodatkowo płatna

- pełne wdrożenie stanowiskowe

- odzież roboczą

- Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie bezpośrednio w firmie z przełożonym

  • Praca Kostrzyn
  • Pracownik biurowy Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik biurowy Kostrzyn
  • Pracownik produkcji Kostrzyn
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik fizyczny Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik fizyczny Kostrzyn
  • Kostrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914