Pracownik działu Wysyłki
  • Swarzędz
Swarzędz, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
DMS
10. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Firma DMS-DIRECT MARKETING SERVICES sp.k.
świadczy usługi logistyczno - dystrybucyjne dla marketingu bezpośredniego, w szczególności organizuje masowe kampanie wysyłkowe, logistykę magazynową, konfekcjonowanie i dystrybucję towarów dla firm wysyłkowych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
Od kandydatek/ kandydatów oczekujemy
- dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym 6-14 i 8-16)
- dobrej organizacji pracy,
- umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej
Mile widziana:
- podstawowa umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
- stałą, ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę na pełen etat,
- dofinansowany bogaty pakiet opieki medycznej, korzystny pakiet sportowy oraz ubezpieczenie grupowe
Główne zadania:
- kompletacja, pakowanie, komisjonowanie przesyłek,
- przygotowanie zamówień do wysyłki,
- prowadzenie dokumentacji wewnętrznej,
- nadzorowanie podległego zespołu,
- kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów magazynowych
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV na adres e-mail.
Wszelkie odpowiedzi będą po 18.03.2024
Jeżeli zamierzasz nam przesłać w CV Twoje dane osobowe, proszę o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji ”
INFORMACJA O PRZETWARZANIU TWOICH DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Twoich danych osobowych będzie „DMS – Direct Marketing Services M. Jenek, T. Stankiewicz” sp.k. z siedzibą w Janikowie (dalej: my). Jako administrator dbamy o to, by przekazywane nam przez Ciebie dane osobowe były bezpieczne. Możesz się z nami skontaktować: listownie na adres: Janikowo k. Poznania, ul. Pilotów 18-26, 62-006 Kobylnica, przez e-mail
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.
W zależności do tego czy wyrazisz nam zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, również w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia tych rekrutacji.
Przetwarzamy Twoje dane na podstawie: przepisu prawa (art. 221 § 1 kodeksu pracy - imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia), Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeżeli przekazujesz nam inne dane inne niż wskazane powyżej, a także w odniesieniu do przetwarzania danych w przyszłych rekrutacjach,
naszego prawnie uzasadnionego interesu – w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej - jest to nam potrzebne do oceny, czy jesteś odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy.
Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom uczestniczącym w wykonywaniu przez nas czynności tj. podmiotom obsługującym nasze systemy teleinformatyczne lub udostępniającym nam narzędzie teleinformatyczne (IT), podmiotom świadczącym usługi hostingowe, a także internetowym portalom rekrutacyjnym, za pośrednictwem których możesz składać swoje dokumenty aplikacyjne.
Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres 30 dni od dnia zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.
W przypadku, gdy wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, Twoje dane będziemy przechowywać przez okres 1 roku od dnia przekazania nam danych osobowych.
Masz prawo dostępu do swoich danych w każdej chwili, możesz żądać ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych osobowych a także ograniczenia ich przetwarzania.
W przypadku, gdy wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz ją cofnąć w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.
Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
Decyzja dotyczące przeprowadzania oraz rozstrzygnięcie procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, nie będziemy również wykorzystywać ich do profilowania.
Miejsce pracy:
DMS – DIRECT MARKETING SERVICES
ul. Pilotów 18-26, 62-006 Janikowo
Tel. +48 607 830 875, 61 657 77 00-02 wew. 123
Dojazd autobusem linii 412, lub pociągiem-stacja Ligowiec

  • Praca Swarzędz
  • Pracownik fizyczny Swarzędz
  • Pracownik produkcji Swarzędz
  • Pracownik biurowy Swarzędz
  • Swarzędz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    134 893
    20 006