Pracownik produkcji z UDT
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Masz uprawnienia UDT na wózki widłowe, a dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy przy produkcji ? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Lokalizacja: Ursynów, około 450m od stacji PKP Warszawa Jeziorki

Oczekujemy

  • posiadania uprawnień UDT na wózki widłowe
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjno-magazynowych
  • umiejętność obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 6000zł brutto
  • możliwość uzyskania premii rocznej
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport, "wczasy pod gruszą"

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kierowanie wózkiem widłowym
  • przyjmowanie towaru na magazyn
  • etykietowanie, pakowanie gotowych przesyłek

  • Praca Piaseczno
  • Pracownik produkcji Piaseczno
  • Pracownik biurowy Piaseczno
  • Pracownik kolei Piaseczno
  • Pracownik umysłowy Piaseczno
  • Pracownik fizyczny Piaseczno
  • Pracownik ochrony Piaseczno
  • Pracownik socjalny Piaseczno
  • Pracownik na wysokościach Piaseczno
  • Pracownik instytucji kultury Piaseczno
  • Pracownik administracyjno - biurowy Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228