Pracownik produkcji - dział obieralnia
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
APC TempusA Sp. z o.o Spółka Komandytowa
25. 4. 2024

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861). Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Pracownik produkcji ( dział obieralnia)

Czas pracy:

  • praca od poniedziałku do piątku (niektóre soboty),
  • gotowość do pracy zmianowej – trzy zmiany (8-godzinne) lub (dwie zmiany 12-godzinne).

Obowiązki:

  • mycie, przygotowywanie, czyszczenie warzyw, rozpakowywanie surowca ( praca dla kobiet),
  • rozpakowywanie surowca, przepychanie ręcznymi wózkami pomiędzy strefami produkcyjnymi, pomoc w obieraniu, myciu, czyszczeniu warzyw ( praca dla mężczyzn),
  • obsługa ocieraczki lub obieraczki,
  • ważenie surowca,
  •  zapisywanie danych na formularzach produkcyjnych,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • podstawowa znajomość języka  polskiego,
  • aktualna książeczka lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia.

Oferujemy:

  • dofinansowanie do karty FitSport lub FitProfit,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • stawkę godzinową 29,00-30,00 zł brutto.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

  • Praca Raszyn
  • Pracownik produkcji Raszyn
  • Pracownik biurowy Raszyn
  • Pracownik fizyczny Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228