Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, Lubuskie, Polska
Elwiz Sp. z o.o.
16. 3. 2024

Elwiz Sp. z o.o. to producent okien i drzwi z PCV i ALUminium specjalizujący się w produkcji stolarki okiennej. Pierwsze okna pod marką Elwiz zostały wyprodukowane w 2003r. Od tamtej pory bardzo wiele się zmieniło, nasze linie produkcyjne i technologiczne bardzo szybko się rozwijają, a nasze produkty spełniają najwyższe normy energooszczędności i są sprzedawane w większości krajów Europy Zachodniej.
Twój zakres obowiązków:
Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi do produkcji okien i drzwi
Praca na hali produkcyjnej przy produkcji okien i drzwi PCV i ALUminium
Obrabianie materiałów ( cięcie, frezowanie )
Wytwarzanie okien i drzwi ( zgrzewanie, okuwanie, uszczelkowanie, szklenie )
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/ w branży okiennej - okna i drzwi PCV, aluminium
Dokładność w wykonywanych pracach
umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nabywania dodatkowych umiejętności w zawodzie
Terminowe wynagrodzenie
Praca w firmie posiadającej nowoczesny park maszyn i rozwiązania zapewniające bezpieczne środowisko pracy
Opiekę medyczną
Ubezpieczenie grupowe
Kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. Elwiz Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Obwodowej 11, 66-008 Świdnica, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

  • Praca Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnik
  • Pracownik fizyczny Świdnik
  • Pracownik fizyczny Świdnica
  • Pracownik biurowy Świdnik
  • Pracownik biurowy Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659