Pracownik produkcji
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
NOVITA S.A.
23. 4. 2024

NOVITA S.A. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje pracowników do obsługi maszyn i urządzeń wytwarzających włókniny. Wyroby Spółki wykorzystywane są przez sektor higieny osobistej, przemysłowej, gospodarstw domowych, a także branżę medyczną.

W firmie obowiązuje system pracy zmianowej, a pracownicy działają w niewielkich brygadach. Poszukujemy osób odpowiedzialnych, sumiennych, a przede wszystkim chętnych do pracy i uczenia się. Spółka stwarza duże możliwości rozwoju.

Obowiązki:

  • praca bezpośrednio przy produkcji,
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji włóknin.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie miesięczne oraz dodatki,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • wyjazdy integracyjne,
  • owocowe wtorki i kanapkowe czwartki,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • parking dla rowerów.

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik instytucji kultury Zielona Góra
  • Pracownik na wysokościach Zielona Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190