Pracownik produkcji (Skawina)
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808. To zgrany i profesjonalny zespól proponujący kompleksowe rozwiązania w branży HR.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Produkcji
Lokalizacja: Skawina
Do Twoich obowiązków należeć będzie: -
praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych -
transport surowców, -
praca z narzędziami pomiarowymi, surowcami
Wymagania stanowiska
mile widziane doświadczenie na produkcji i w pracy fizycznej, -
umiejętne posługiwanie się narzędziami manualnymi (wiertarka, suwmiarka), -
komunikatywność, motywacja, do podjęcia stabilnej pracy na dłużej, -
otwartość na 4-brygadowy system pracy.
Oferujemy
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premia oraz dodatki) -
bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty multisport, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, dodatki -
możliwość rozwoju i uczestnictwa w kursach zawodowych

  • Praca Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210