Pracownik produkcji - praca siedząca w Gliwicach
  • Gliwice
pracownik produkcji - praca siedząca w Gliwicach
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz pracować w systemie stojąco- siedzącym?

Nie masz doświadczenia w pracy na produkcji, a chcesz je zdobyć? Super się składa mamy dla Ciebie pracę w której możesz zacząć od zaraz!

Oczekujemy

  • zdolności manualne
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem
  • pracę siedzącą lub stojącą
  • system trzyzmianowy (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto
  • premię produkcyjną w wysokości do 20%
  • premię frekwencyjną 200 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"
  • szybki proces rekrutacji
  • wsparcie mentora

Zadania

  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie manualnych prac na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • pakowanie produktów

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246