Operator produkcji w Gliwicach
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy bez doświadczenia w produkcji od zaraz?

Chcesz dojeżdżać do pracy za darmo i cieszyć się wolnymi weekendami?

Świetnie trafiłeś! Z nami możesz zacząć już dziś!

Oczekujemy

  • motywacji i chęci do pracy
  • dyspozycyjności od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem (płatne L4, urlop, składki ZUS)
  • wynagrodzenie zasadnicze 4550 zł brutto
  • premię kwartalną 750 zł brutto
  • kartę do automatu z napojami (45 zł na miesiąc)
  • pracę w systemie trzyzmianowym w godzinach (5.45-14.00,13.45.-22.00, 21.45-6.00)
  • darmowy dojazd pracowniczy z Gliwic, Zabrza i Knurowa
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • szybki proces rekrutacji

Zadania

  • bieżąca obsługa maszyn oraz innych urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowych produktów

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246