Pracownik Produkcji - Praca przy obróbce drewna
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, łódzkie, Polska
PPHU REKORD Tomasz Wojciechowski
6. 6. 2024

Poszukujemy pracownika na dział drewniany, gdzie przygotowujemy elementy drewniane z przeznaczeniem do małej architektury miejskiej.

Zadania:

  • Ustawianie i obsługa maszyn do obróbki drewna (strugarka, przecinarka, szlifierka, szczotkarka, wiertarka itp.)
  • Kontrola obrabianego w maszynie materiału pod kątem jego zgodności z zadanymi parametrami obróbki
  • Dokonywanie zmian ustawień i niewielkich modyfikacji w trakcie obróbki materiału
  • Szpachlowanie drobnych ubytków w materiale drewnianym
  • Zgłaszanie usterek i wszelkich niezgodności Kierownikowi produkcji
  • Dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy na hali

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki drewna lub innych materiałów
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i duże chęci do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Stabilną pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę
  • Pracę na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku - 7:30-15:30
  • Premię uznaniową
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Pracownik produkcji Konstantynów Łódzki
  • Pracownik biurowy Konstantynów Łódzki
  • Pracownik fizyczny Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055