Pracownik produkcji - praca dla każdego! Od zaraz!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
HSS WORK
10. 5. 2024

APT HSS WORK (certyfikat nr 22915) dla swojego klienta, lidera w produkcji włókien, preform i kabli światłowodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI!
Lokalizacja zakładu pracy: Rawa Mazowiecka, ul. Opoczyńska
Zakres obowiązków:
-ustawienie parametrów maszyny
-nadzór nad pracą maszyny i obserwacja jej działania
-realizacja planów produkcyjnych
Oczekujemy:
-dostępności do pracy w systemie 3 zmian (06:00-14:00-22:00), od poniedziałku do piątku
-chęci do długiej współpracy
-doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
-zatrudnienie od zaraz
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia - 3 miesięczne umowy
-możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie próbnym
-stawkę godzinową 27,70 brutto
-premie od 150 zł do 500 zł brutto
-po okresie sprawdzającym awans stanowiskowy + 600 zł dodatku
-stałą opiekę konsultanta
Zapraszamy również osoby bez doświadczenia - nauczymy Cię wszystkiego!
Osoby zainteresowanie proszone są wysyłkę CV poprzez portal lub kontakt telefoniczny.
To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie, wyraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora, podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcą, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa. W celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246