Pracownik produkcji Poznań atrakcyjna stawka
  • Luboń
Luboń, Luboń, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich zadań będzie należało:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, sortowanie, pakowanie, nakładanie produktu itp.,
  • prace związane z transportem palet,
  • kontrola jakości i przestrzeganie zasad BHP.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym,
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych lub prawa jazdy kat. B i książeczki/ badań sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny,
  • znajomości języka polskiego w stopniu minimum bardzo dobrym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji.

Oferujemy:

  • stawkę podstawową od 30,50 zł do 33 zł brutto w zależności od posiadanych uprawnień,
  • 8% dodatku zmianowego do każdej roboczogodziny i 20% dodatku za godziny nocne,
  • dodatek kwartalny frekwencyjny,
  • dofinansowanie 75% do posiłków na kantynie,
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod skrzydła klienta.

  • Praca Luboń
  • Pracownik produkcji Luboń
  • Pracownik biurowy Luboń
  • Pracownik fizyczny Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570