Pracownik produkcji Poznań
  • Luboń
Luboń, Luboń, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, kontrola jakości, pakowanie,
  • pomoc przy obsłudze maszyn, uzupełnianie produktu w maszynie,
  • utrzymanie czystości na obszarze produkcji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • badań sanitarno - epidemiologicznych lub chęci ich wyrobienia - warunek konieczny,
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym ośmiogodzinnym,
  •  prawo jazdy kat.B lub uprawniania UDT pozwalające na obsługę wózka widłowego elektrycznego ręcznego,
  • dojazd we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową ze stawką podstawową w wysokości od 30,50 do 33 zł brutto w zależności od posiadanych uprawnień,
  • atrakcyjne dodatki zmianowe, comiesięczny deputat produktów, premię kwartalną frekwencyjną,
  • pracę w przyjaznej nowoczesnej firmie przy aromacie mięty i owoców ;-)

  • Praca Luboń
  • Pracownik produkcji Luboń
  • Pracownik fizyczny Luboń
  • Pracownik biurowy Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714