Pracownik produkcji/Operator wózka widłowego
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa i monitorowanie maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami,

  • Ustawianie parametrów oraz dokonywanie drobnych napraw i regulacji,

  • Zapewnienie płynności procesu produkcyjnego poprzez ciągłe monitorowanie jakości wyrobów,

  • Wykonywanie codziennych przeglądów technicznych maszyn i raportowanie usterek,

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy oraz procedur operacyjnych.

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjności do pracy w sytemie 3 zmianowym

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod firmę),

  • Stawkę 26,20 zł brutto,

  • Premię frekwencyjną 300 zł brutto,

  • Dodatek Transportowy 382 zł brutto,

  • Pracę od zaraz w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Tomaszów Mazowiecki
  • Operator Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Tomaszów Mazowiecki
  • Operator maszyn Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075