Pracownik produkcji
  • Tomaszów mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów mazowiecki, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Prosta praca na produkcji

Weekendy wolne

Ujazd

Oczekujemy

  • gotowości do pracy stojącej
  • przestrzegania zasad BHP
  • uprawnienia UDT do obsługa wózka widłowego mile widziane
  • sumienność, dokładność, spostrzegawczość, uczciwość i odpowiedzialność.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę fizyczną na samodzielnym stanowisku
  • umowę o prace tymczasowąze wszystkimi składnikami: płatny urlop, L4, ZUS i płatne nadgodziny
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • stawka godzinowa 25,25 zł/brutto
  • premię za obecność 300 zł brutto co miesiąc

Zadania

  • proste prace pomocnicze przy produkcji materiałów budowlanych
  • obsługa maszyn
  • praca z recepturą
  • przygotowanie wyrobu gotowego farby ,tynku do konfekcji

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179