Pracownik produkcji - OD ZARAZ - 30 zł/h!
  • Plewiska
, Plewiska, Wielkopolskie, Polska
Serwis Personalny Poland
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych: będziesz miał okazję obsługiwać maszyny, które tworzą innowacyjne produkty z tworzyw sztucznych

  • Przygotowanie form do wypełnienia: będziesz odpowiedzialny za właściwe ułożenie form produkcyjnych, zapewniając, że są one przygotowane do przyjęcia materiału

  • Rozlewanie miękkiej gąbki do odpowiednich form: będziesz precyzyjnie dozował materiał do przygotowanych form

  • Kontrola jakości gotowego produktu: zapewnienie, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości

WYMAGANIA:

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na produkcji: Poszukujemy osoby, które posiadają doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi

  • Doświadczenia w obsłudze elektronarzędzi: Poszukujemy osoby, która potrafi obsługiwać podstawowe elektronarzędzia, takie jak wiertarka, szlifierka, wkrętarka

  • Sumienności oraz dokładności: Oczekujemy precyzji w działaniu oraz dbałości o detale

  • Zaangażowania oraz rzetelności: Oczekujemy zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz rzetelności w podejściu do wykonywanych czynności

OFERUJEMY:

Co oferujemy:

  • Stawkę podstawową 30 zł brutto/h + premie: doceniamy twoje zaangażowanie

  • Pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku: może pojawiać się co jakiś czas II zmiana (14-22)

  • Dodatkowo płatne nadgodziny oraz soboty dla chętnych: Jeśli chcesz dodatkowo zarobić, mamy dla Ciebie taką możliwość.

  • Umowa o pracę: Po okresie adaptacyjnym zaoferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 631
18 246