Kurier - dostawca w aplikacji Stuart. Praca od zaraz! 7000 zł/mies
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
City Drive
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym jest apka Stuart?

To aplikacja umożliwiająca pracę jako kurier. Oferujemy zarabianie na świeżym powietrzu, z dostosowanym pod Ciebie grafikiem i cotygodniowymi wypłatami. To prosta praca, która nie wymaga od Ciebie żadnego doświadczenia. Musisz tylko dostarczyć bezpiecznie jedzenie z restauracji do wyznaczonego celu.

Z pewnością sobie poradzisz, wszystkie informacje widzisz na bieżąco w aplikacji na telefonie, a dodatkowo masz wsparcie Supportu w razie jakichkolwiek niepewności. Sam/a decydujesz, w jakich godzinach pracujesz. Raz w tygodniu rezerwujesz dogodne dla siebie dni i godziny. Pracujesz na grafiku i otrzymujesz stawkę za każde zamówienie, które dodatkowo będzie zwiększone atrakcyjnym mnożnikiem. Rozpocznij swoją przygodę ze Stuart x City Drive!

WYMAGANIA:
  • jesteś pełnoletni/a,

  • masz telefon z dostępem do Internetu,

  • posiadasz rower, skuter lub samochód,

  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY:
  • wypłaty co tydzień,

  • wysokie mnożniki,

  • zgarniasz ekstra bonusy, wtedy, kiedy na mieście dzieje się najwięcej (gorsza pogoda = 2x więcej zamówień i 2x wyższe zarobki),

  • wsparcie i pomoc infolinii (+48 730 000 310) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00 i w sobotę od 9:00 do 16:00.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij Aplikuj i zostaw dane.

  • Praca Poznań
  • Kurier Poznań
  • Kurier (transport) Poznań
  • Kurier rowerowy Poznań
  • Dostawca Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570