Pracownik produkcji materiałów ściernych
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE S.A
25. 4. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.
Dla naszego klienta, specjalizującego się w profesjonalnych technikach szlifowania i rzemiosła. Będącym jednym z największych na świecie producentów wysokiej jakości materiałów ściernych. Konfekcjoner Materiałów Ściernych- praca 3 zmianowa
Firma w ŁOZIENICY poszukuje pracownika na stanowisko KONFEKCJONER MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH.
Praca jest 3 zmianowa (6-14/ 14-22/ 22-6)
Oferujemy:
- umowę o pracę;
- premię miesięczną do 15%;
- benefity współfinansowane przez firmę, prywatna opieka medyczna, smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę);
- pracę w bezpiecznych warunkach;
- możliwość zakupu sprzętów Boscha ze zniżką nawet do 40%;
Wymagania:
- doświadczenie w pracy przy maszynach, umiejętność ich obsługi mile widzialne;
- chęć do nauki i rozwoju kompetencji;
- dokładność i sumienność;
- umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej mile widzialne;
- uprawnienia UDT na wózki widłowe mile widzialne.
Twój zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń związanych z procesem produkcyjnym, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami;
- dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu w miejscu pracy;
- pakowanie materiałów ściernych.
Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij swoje CV :)

  • Praca Goleniów
  • Pracownik produkcji Goleniów
  • Pracownik biurowy Goleniów
  • Pracownik fizyczny Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315