MONDI – OPERATOR MASZYN / PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska
KS SERVICE Szczecin
9. 5. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..
Dla naszego klienta, który jest znaczącym europejskim producentem opakowań kartonowych w Kliniskach Wielkich.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn/Pracownik Produkcji OPERATOR MASZYN
Oferujemy:
• umowę o pracę od pierwszego dnia,
• podstawa wynagrodzenia 4500 zł brutto,
• premia uznaniowa do 15%,
• dodatek za dojazdy,
• dofinansowanie obiadów (160 zł na miesiąc),
• możliwość pracy w nadgodzinach (+50%) i Soboty (+100%),
• nagrody i dodatki.
Wymagania:
• gotowość do pracy na 3 zmiany (6:00 - 14:00 ; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00),
• pracowitość i odpowiedzialność.
Obowiązki na stanowisku:
• obsługa maszyn do wyrobu opakowań kartonowych,
• podawanie i odbieranie tektury z maszyny produkcyjnej oraz układanie jej na paletach,
• inne prace pomocnicze przy produkcji opakowań kartonowych,
• kontrola jakości produktu.

  • Praca Goleniów
  • Operator maszyn Goleniów
  • Pracownik produkcji Goleniów
  • Operator Goleniów
  • Pracownik biurowy Goleniów
  • Pracownik fizyczny Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246