PRACOWNIK PRODUKCJI MAGAZYNIER
  • Szamotuły
Szamotuły, KOPANIŃSKA 7, 64-500 Brodziszewo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie
Interkadra Sp. z o.o.
16. 4. 2024
od 27,7 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- praca przy linii produkcyjnej,
- pakowanie asortymentu w kartony zbiorcze (dzwiganie powyżej 14 kg),
- kontrola wyrobów w trakcie produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych,
- dbanie o przestrzeganie BHP w powierzonym obszarze,
- inne zadania zlecone przez przełożonego,

Inne wymagania
- umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. ,
- wysokość wynagrodzenia brutto od 27,70 zł/h + premia,
- pracę w systemie 2-zmianowym,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- organizacja transportu we własnym zakresie,

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Szamotuły
  • Pracownik produkcji Szamotuły
  • Magazynier Szamotuły
  • Pracownik biurowy Szamotuły
  • Pracownik fizyczny Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190