Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Szamotuły
Szamotuły, Szamotuły, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przyjmowanie, kompletowanie i pakowanie towarów,
  • obsługa wózka widłowego, praca ze skanerem,
  • realizacja zadań zgodnie z instrukcjami przełożonych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego- warunek konieczny.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • stawkę wynagrodzenia 27,70 zł brutto,
  • Możliwość dołączenia do pakietu multisport i ubezpieczenia na życie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym!

  • Praca Szamotuły
  • Magazynier Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532