PRACOWNIK PRODUKCJI KSZTAŁTEK - PRACA OD ZARAZ! DĄBROWA GÓRNICZA 22-24 zł net/h
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
Dąbrowa Górnicza
TITAN International Vision Sp. z o.o.
13. 5. 2024
22-24 zł netto/ godz.

Szukamy pilnie 5 osób z podstawową znajomością rysunku technicznego, praca w Dąbrowie Górniczej.

OFERUJEMY:

  • Pełny etat
  • Umowa zlecenie
  • Miejsce pracy: W siedzibie firmy
  • Stawka: 22.00-24.00 zł/h netto
  • Transport: Zapewniony za darmo (jeśli korzystasz z zakwaterowania)
  • Zakwaterowanie: Zapewnione za 750 zł miesięcznie.

OBOWIĄZKI:

  • Cięcie, składanie, montaż elementów wielkogabarytowych
  • Obsługa narzędzi i narzędzi pomiarowych
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny

WYMAGANIA:

  • Przynajmniej podstawowa umiejętność czytania i pracy w oparciu o rysunek techniczny
  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Dyspozycyjność: Praca zmianowa

SYSTEM PRACY:

Od poniedziałku do piątku

3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Transport: Zapewniony za darmo (jeśli korzystasz z zakwaterowania)

Zakwaterowanie: Zapewnione za 750 zł miesięcznie.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik administracyjno - biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458