Praca Elektryk - Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
ArcelorMittal Poland S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować:

  • przeglądami, remontami, usuwaniem awarii i usterek urządzeń elektrycznych,
  • zabezpieczeniem sprawności maszyn i urządzeń,
  • monitorowaniem stanu zapasów działu, w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zgłaszaniem bieżących potrzeb zakupowych,
  • rejestrowaniem danych o przestojach i pozostałych pracach,
  • wykonywaniem zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,
  • współpracą z pracownikami zespołu technicznego, produkcji.

WYMAGANIA:

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • wiedzę na temat zasad działania i budowy podstawowych urządzeń elektrycznych,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • uprawnienia SEP,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • posiłki dla pracowników,

  • dodatkowy dzień wolny (4. maja to nasze święto - Dzień Hutnika),

  • pracowniczy program emerytalny,

  • fundusz socjalny,

  • firmowe przedszkole.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532