Pracownik produkcji
  • Lublin
pracownik produkcji
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

szukasz pracy na produkcji i zależy Ci na pracy na dwie zmiany? chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie na produkcji, a prace manualne nie są dla Ciebie problemem?

świetnie, obecnie poszukujemy pracownika produkcji do jednej z firm na terenie Lublina.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym
  • dostępności od zaraz i chęci do długofalowej współpracy
  • umiejętności logicznego myślenia
  • zdolności manualnych
  • otwartości i komunikatywności
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4400 zł brutto + premia kwartalna do 10% od podstawy
  • pracę w systemie 2 zmianowym - brak nocek i wolne weekendy!
  • umowa o pracę tymczasową (pierwsze umowy miesięczne) - umowa w pełni oskładkowana, płatne L4 oraz urlopy
  • benefity: opieka medyczna oraz karta sportowa

Zadania

  • praca przy montażu manualnym
  • czynności związane z lutowaniem
  • cynowanie
  • kontrola jakości
  • obsługa komputera

  • Praca Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik instytucji kultury Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228